Rozpoczynający się sezon grzewczy będzie bardzo trudny dla wielu gospodarstw w Polsce i Europie. Rosnące ceny gazu i utrudniona dostępność do węgla, przyniosą kłopoty niejednemu Polakowi. Coraz częściej poszukiwane są alternatywne rozwiązania, które pozwolą zapewnić właściwy komfort cieplny w naszych domach oraz mieszkaniach. STIEBEL ELTRON w swojej ofercie posiada skuteczne urządzenia i rozwiązania, które pomogą poradzić sobie z tym problemem.

STIEBEL ELTRON to ceniony na rynku producent techniki domowej i urządzeń, wykorzystujących energię odnawialną. Firma w swojej ofercie posiada wiele innowacyjnych urządzeń, które cieszą się wysoką jakością, niezawodnością i zaufaniem wśród Klientów. Flagowym produktem są zarówno pompy ciepła ale również inne urządzenia, wpływające na komfort cieplny budynków. Są to między innymi piece akumulacyjne, grzejniki i konwektory elektryczne, które są idealnym rozwiązaniem na rozpoczynający się sezon grzewczy.

Konwektor – skuteczny, elektryczny ogrzewacz pomieszczeń

STIEBEL ELTRON posiada bogaty wybór konwektorów grzewczych, które charakteryzują się przede wszystkim prostym montażem i jeszcze prostszą obsługą. Temperatura w pomieszczeniu może być regulowana
za pomocą wygodnego pokrętła wyboru. W dzisiejszych czasach to bardzo dobra i skuteczna alternatywa
dla tradycyjnych urządzeń grzewczych.

Wszystkie dostępne konwektory posiadają odporną, metalową obudowę. Mimo to, nie są one ciężkie, dzięki czemu można je łatwo przenieść w dowolne miejsce. Ogromną zaletą konwektorów elektrycznych jest szybkość nagrzewania – wystarczy włączyć, a po chwili dostarczy przyjemne ciepło.

Jednym z flagowych konwektorów STIEBEL ELTRON jest CWM M-F. To wyjątkowe wyposażono w grzałki rurkowe, wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz praktyczne uchwyty i nóżki z kółkami, pozwalające na mobilność urządzenia. Ponadto konwektor posiada przełącznik wahadłowy na wypadek upadku oraz czujnik temperatury bezpieczeństwa.

  • Odkryj konwektor CWM 1500 M-F od STIEBEL ELTRON
    Przejdź do produktu: https://bit.ly/3r606cn
  • Sprawdź pozostałe konwektory STIEBEL ELTRON
    Przejdź do produktów: https://bit.ly/3xSrzCd

Bądź gotowy na sezon grzewczy. Wybierz sprawdzone urządzenia STIEBEL ELTRON, które zadbają
o komfort w Twoim domu.