Będąc w podróży często ogranicza nas rozmiar bagażu i korzystamy z hotelowych kosmetyków, takich jak szampon czy mydło w kostce. Jednak ich skład często jest tajemnicą i są to produkty w typie „dla wszystkich”. Skóra i włosy mają różne potrzeby w zależności od wielu czynników, ale łączy je odświeżenie i nawilżenie. Jak wybrać te odpowiednie?

Co spakować ze sobą?

Po całodziennym wylegiwaniu się na plaży pierwsze, co robimy to szybki prysznic dla ukojenia skóry po słonecznej kąpieli i zmycia resztek kremu SPF czy piasku. Warto wybrać żel pod prysznic, który nie tylko odświeży i dokładnie oczyści, ale także nawilży skórę po długim dniu, złagodzi podrażnienia i ograniczy przeznaskórkową utratę wody. DuoLife Beauty Care Aloes Shower Gel spisze się idealnie, a jego cytrusowo – kwiatowy zapach odpręży zmysły.

Dobry szampon nie powinien zawierać SLS, SLeS czy silikonów, które są obciążające dla włosów. Jest to szczególnie ważne, ponieważ woda może być „twarda” i dodatkowo zanieczyszczać je. Natomiast ważne jest, aby oprócz podstawowej funkcji oczyszczania zapewniał włosom cenne składniki odżywcze. Taki właśnie jest DuoLife Beauty Care Aloes Daily Shampoo. Naturalne ekstrakty wzmacniają strukturę włosa i odświeżają, a ocet jabłkowy niesamowicie nabłyszcza i wygładza, co ułatwia rozczesywanie – szczególnie po basenowej wodzie, która jest chlorowana.

Skóra dłoni jest szczególnie narażona na wszelkie uszkodzenia – to nimi dotykamy wszystkiego czy  witamy się z innymi. Dlatego warto zadbać o ich czystość razem z DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap! Nie jest to zwykłe mydło – posiada właściwości balsamu, dzięki czemu skutecznie nawilży i wzmocni barierę ochronną dłoni.

Poznaj dobroczynne właściwości aloesu razem z linią DuoLife Beauty Care Aloes i spędź urlop z dobrą pielęgnacją! Naturalny i przemyślany skład to coś, czego potrzebujesz w walizce, ale także w codziennej rutynie dbania o siebie!