Już dziś w Polsce obchodzimy Dzień Chłopaka. Jest to coraz popularniejsze święto, o którym nie wypada zapomnieć! Zapomniałaś? Oto lista gotowych pomysłów – od DIY do wyjątkowych przeżyć!

Liczy się pomysł

Najlepsze prezenty to te, które naprawdę odpowiadają na potrzeby i spełniają marzenia. O czym marzy Twój wybranek? Czemu lubi poświęcać czas wolny? Czego potrzebuje i na co oszczędza pieniądze? Od tych pytań warto zacząć planowanie prezentu dla niego.

    Badania pokazują, że dla obdarowanych w większe znaczenie mają same intencje niż koszty podarunku. Zatem warto uzbroić się w pomysłowość, poświęcić czas, doprawić miłością oraz troską… i voilà – gotowe!

Dla łasuchów można ugotować ulubione ciasto lub wyśmienite danie warte gwiazdek Michelin. Gamerzy i kinomani z pewnością docenią haftowany czy narysowany obrazek ich ulubionej gry lub kubek bądź poduszkę z ich ulubionym bohaterem. Pasjonatom sportu można zafundować własnoręcznie zrobiony naścienny kalendarz do planu treningowego lub zrobić na drutach bawełniane skarpetki.

Oczywiście można kupić chłopakowi skarpetki, miły sweter czy kubek, a można także postawić na bezcenny prezent, jakim są wspomnienia. Przekaż mu voucher “Zostań Bohaterem w Swoim Domu”, “Domowy Festiwal Piwa”, czy “Śniadanie do łóżka” czy “Męski wieczór”. Są to darmowe Vouchery Wyjątkowego Prezentu, które można zrealizować w dowolnym momencie i cieszyć się dobrymi emocjami. Ich główną rolą jest pokazanie, że najpiękniejsze chwile nie mają ceny, a wspólnie spędzany czas, ten w gronie najbliższych, to jeden z najwspanialszych prezentów, jakie można sobie podarować. Vouchery mają oczywiście charakter humorystyczny, niemniej dotykają ważnej sprawy – pamięci i celebracji wspólnych chwil, do których wspomnieniami można wracać przez lata. Więcej pomysłów na cudowne chwile z bliskimi znajdziesz TUTAJ.

Emocje, które zapadną w pamięć

Dzień Chłopaka to okazja, by odciągnąć mężczyznę od rutyny. Przejazd luksusowym i szybkim autem, takim, jaki  Ferrari, jest gratką dla miłośników motoryzacji. Adrenalina, dźwięk rozpędzającego się silnika, bogate wnętrze i poczucie władzy nad żelaznym koniem – takie przeżycie pozytywnie go zaskoczy.

Jeszcze bardziej oderwać się od codzienności pomoże przygoda w wirtualnym świecie. Wystarczy wypożyczyć zestaw z okularami VR i przygotować odpowiednią atmosferę.

Jeżeli wybór trafionego prezentu zabiera Ci sen z powiek, to nie musisz wybierać “byle czego”. Pakiet przeżyć dla niego jest alternatywą, która pozwoli zrealizować jego marzenia, dając przy tym obdarowanemu wolność wyboru, spośród ponad 350 przeżyć.

Więcej adrenaliny? Nie ma problemu! Offroad na torze, kursy strzeleckie i nurkowanie, skok na linie i ze spadochronem, a nawet przejazd czołgiem. Z racji tego, że wyjątkowe przeżycia dostępne są w całej Polsce, to nie musisz przejmować się brakiem możliwości w Twojej najbliższej okolicy.

Prezent dla niego, czas razem

Męskie święto nie oznacza wyłącznie męskich prezentów. Prezentem na Dzień Chłopaka może być zaproszenie do restauracji, domowy wieczór kinowy czy wspólne wyjście do teatru. A z okazji święta możecie wypróbować coś nowego i zabawić się zmysłami, wybierając kolację w ciemności, czyli jedną z najbardziej niezwykłych uczt, dostępnych w Polsce. Cały event opiera się na jedzeniu w całkowitej ciemności, przez co Goście radzą sobie przy użyciu innych zmysłów. Kolacja składa się z przystawki, dania głównego i deseru, które pozostają tajemnicą aż do końca wieczoru. Posiłki okraszone są lampką wina i napojami, a podczas rezerwacji można wybrać preferowane menu.

Podobno śmiech wydłuża życie, więc warto dać się czasem ponieść dobrym emocjom i zaprosić chłopaka na wspólny wieczór na Stand-up. A jeśli połączymy komediowy spektakl z dobrym jedzeniem, to wyjdzie nam absolutna nowość w Polsce, czyli  Shitty Dinner, którą można wypróbować w Warszawie i Łodzi.

Zapracowany chłopak z pewnością doceni zaproszenie do spa, zwłaszcza gdy będzie to romantyczne wyjście we dwoje. Wybór zabiegów relaksacyjnych jest na tyle szeroki, że jego wyliczanie mogłoby zająć wiele stron, a wśród najpopularniejszych propozycji znajdziemy m.in. masaż czekoladowy, gorącymi kamieniami, azjatycki, tajski, na cztery ręce, a nawet piwny relaks.